Legyél Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő hálózatának tagja!
A SMART Ingatlan országszerte elegáns, modern irodáiba

Értékesítési Vezetőt

keres!

Célunk, hogy irodáink vezetését egységes irányelvek szerint képzett, szakmailag jól felkészült értékesítési vezetők lássák el, hogy velük együtt hosszútávon jelentős fejlődést és kimagasló eredményeket érjen el a SMART Ingatlan hálózat.

Feladatok
• Értékesítői csapat tudatos kiválasztása
• A munkatársak professzionális fejlesztése
• Az iroda teljesítményének célorientált irányítása
• Az értékesítők munkájának támogatása, mentorálás
• Az ingatlaniroda zavartalan technikai működésének biztosítása
• A cég jövőképének és szakmai színvonalának külső és belső képviselete
• Riportok, üzleti tervek készítése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• „B” kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Több éves, releváns értékesítési és/vagy vezetői tapasztalat
• Magabiztos, határozott fellépésű, dinamikus személyiség
• Kreatív, nyitott az alternatív szakmai megoldásokra
• Példaértékű kitartással és szakmai alázattal rendelkezik
• Felismeri és támogatja az ambíciót és a tehetséget

Előny
• Felsőfokú végzettség vagy ingatlan piaci területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk
• Kiemelkedő támogatási- és javadalmazási csomag
• Szakmai szemináriumok és tréningeken való folyamatos részvétel
• Hosszútávú vezetői karrier lehetőség egy izgalmas és kihívásokkal teli szakmában
• Személyre szabott, folyamatos támogatás Régió vezetőinktől
• Tőzsdén jegyzett cégcsoport tagjaként biztos háttér és bevált üzleti modell
• Duna House-al és számtalan más magyaroroszági hálózattal közös Ingatlan Megosztó Rendszer
• Professzionális, modern irodai háttér és infrastruktúra
• Teljes körű marketing- és informatikai támogatás

Kérdése van? Forduljon hozzánk bizalommal vagy keresse az önhöz legközelebbi irodánkat!

Kérje visszahívásunkat vagy keressen minket az alábbi elérhetőségeken:

+36 1 796 31 80

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

" Az első ajánlatnál az irodájukban mindenki kedves és tisztelettudó volt, kellemes volt a környezet és kiemelném Molnár Renáta kollégájukat is, akinek tanácsai szintén segítettek abban, hogy létrejött az üzlet! Ismétlem 3 nap alatt! Olyan pozitív tapasztalataim vannak Önökkel kapcsolatban, amelyet biztosan tovább fogok adni ismerőseimnek és ajánlani fogom Önöket! "

— B.János

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.